Framnes Musikkorps Historie
fra framnes guttemusikkorps til framnes musikkorps
Styrene fra starten i 1941 og fram til moderne tid.

1941

Andor

Andersen

01 Formann

1942

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Niels

Sørensen

04 Kasserer

Bernt

Johansen

05 Materialansvarlig

1943

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Niels

Sørensen

04 Kasserer

Bernt

Johansen

05 Materialansvarlig

1944

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Niels

Sørensen

04 Kasserer

Sofus

Sørensen

05 Materialansvarlig

1945

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Niels

Sørensen

04 Kasserer

Sofus

Sørensen

05 Materialansvarlig

1946

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Niels

Sørensen

04 Kasserer

Jakob

Strøm

05 Materialansvarlig

1947

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Thorleif

Hem

04 Kasserer

Jakob

Strøm

05 Materialansvarlig

Frank

Andersen

06 Vara

Hans

Skjeggestad

06 Vara

1948

Andor

Andersen

01 Formann

Bernt

Olsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Thorleif

Hem

04 Kasserer

Jakob

Strøm

05 Materialansvarlig

Olaf

Dahl

06 Vara

Hans

Skjeggestad

06 Vara

Magnhild

Ranvik

07 Styremedlem

1949

Georg

Numme

01 Formann

Thorleif

Hem

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Edle

Johansen

04 Kasserer

Olaf

Dahl

05 Materialansvarlig

Ove

Bakke

06 Vara

Hans

Skjeggestad

06 Vara

Bernt

Olsen

07 Styremedlem

Fru

Bakke

07 Styremedlem uniform

1950

Georg

Numme

01 Formann

Thorleif

Hem

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Gerd

Davidsen

04 Kasserer

Walter

Edvardsen

05 Materialansvarlig

Rolf

Hansen

06 Vara

Hans

Skjeggestad

06 Vara

Ove

Bakke

07 Styremedlem

Asta

Johnsen

07 Styremedlem uniform

1951

Georg

Numme

01 Formann

Thorleif

Hem

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Gerd

Davidsen

04 Kasserer

Walter

Edvardsen

05 Materialansvarlig

Rolf

Hansen

06 Vara

Hans

Skjeggestad

06 Vara

Ove

Bakke

07 Styremedlem

1952

Mads

Bjørvik

01 Formann

Thorleif

Hem

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

Gerd

Davidsen

04 Kasserer

Walter

Edvardsen

05 Materialansvarlig

Rolf

Hansen

06 Vara

Trygve

Olafsen

06 Vara

1952-1953

Mads

Bjørvik

01 Formann

Trygve

Olafsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Walter

Edvardsen

05 Materialansvarlig

Otto

Johansen

06 Vara

Olav

Andersen

06 Vara

Ola

Bjørvik

06 Vara

Rolf

Hansen

07 Styremedlem

1953-1954

Henrik

Brekke

01 Formann

Trygve

Olafsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Otto

Johansen

06 Vara

Olaf

Andersen

06 Vara

Ola

Bjørvik

06 Vara

Einar

Green

07 Styremedlem

Astri

Edvardsen

07 Styremedlem uniform

1954-1955

Einar

Green

01 Formann

Trygve

Olafsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Otto

Johansen

06 Vara

Asbjørn

Halvorsen

06 Vara

Solveig

Dahl

07 Styremedlem

1955-1956

Einar

Green

01 Formann

Trygve

Olafsen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Otto

Johansen

06 Vara

Asbjørn

Halvorsen

06 Vara

Åse

Hem

07 Styremedlem

1956-1957

Trygve

Olafsen

01 Formann

Rolf

Hansen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Finn

Nilsson

05 Materialansvarlig

Olav

Andersen

06 Vara

Asbjørn

Halvorsen

06 Vara

Åse

Hem

07 Styremedlem

1957-1958

Hans

Skjeggestad

01 Formann

Rolf

Hansen

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Finn

Nilsson

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

06 Vara

Otto

Johansen

06 Vara

Olaf

Kristiansen

07 Styremedlem

1958-1959

Hans

Skjeggestad

01 Formann

Finn

Nilsson

02 Nestformann

Nils

Rogn

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Johan

Slåtten

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

06 Vara

Herbert

Ringstad

06 Vara

Olaf

Kristiansen

07 Styremedlem

1959-1960

Hans

Skjeggestad

01 Formann

Finn

Nilsson

02 Nestformann

Kristian

Dolven

03 Sekretær

Johan

Slåtten

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

06 Vara

Herbert

Ringstad

06 Vara

Olaf

Kristiansen

07 Styremedlem

1960-1961

Hans

Skjeggestad

01 Formann

Finn

Nilsson

02 Nestformann

Kristian

Dolven

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Johan

Slåtten

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

06 Vara

Arne

Knutsen

06 Vara

Olaf

Kristiansen

07 Styremedlem

1961-1962

Hans

Skjeggestad

01 Formann

Johan

Slåtten

02 Nestleder

Kristian

Dolven

03 Sekretær

Olaf

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Walter

Edvardsen

06 Vara

Arne

Knutsen

06 Vara

Hans

Skovly

07 Styremedlem

1962-1963

Hans

Skovly

01 Formann

Olaf

Kristiansen

02 Nestformann

Kristian

Dolven

03 Sekretær

Thorbjørn

Thorvaldsen

05 Materialansvarlig

Gunnar

Hem

06 Vara

Arne

Knutsen

06 Vara

Oddvar

Olsen

07 Styremedlem

Johan

Slåtten

07 Styremedlem

1963-1964

Hans

Skovly

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Oddvar

Olsen

05 Materialansvarlig

1964-1965

Hans

Skovly

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Oddvar

Olsen

05 Materialansvarlig

1965-1966

Hans

Skovly

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

Oddvar

Olsen

05 Materialansvarlig

1966-1967

Hans

Skovly

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

1967-1968

Johan

Pedersen

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

1968-1969

Johan

Pedersen

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

1969-1970

Einar

Johansen

01 Formann

 

 

02 Nestformann

 

 

03 Sekretær

 

 

04 Kasserer

1970-1971

Einar

Johansen

01 Formann

Johansen

Gade

02 Nestformann

Johansen

Gade

03 Sekretær

Gunnar

Hem

05 Materialansvarlig

Synnøve

Kristiansen

07 Styremedlem

Gudrun

Berg

07 Styremedlem uniform

Finn

Abrahamsen

08 Korps Leder

1971-1972

Einar

Johansen

01 Formann

Johansen

Gade

02 Nestformann

Johansen

Gade

03 Sekretær

Ingrid

Holth

04 Kasserer

John

Jørgensen

05 Materialansvarlig

Rolf

Hansen

06 Vara

Ole

Borge

06 Vara

Kjell

Stender

07 Styremedlem

Synnøve

Kristiansen

07 Styremedlem uniform

Finn

Abrahamsen

08 Korps Leder

1972-1973

Einar

Johansen

01 Formann

Johansen

Gade

02 Nestformann

Johansen

Gade

03 Sekretær

Karin

Egeberg

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

John

Jørgensen

06 Vara

Ole

Borge

06 Vara

Kjell

Stender

07 Styremedlem

Synnøve

Kristiansen

07 Styremedlem uniform

Finn

Abrahamsen

08 Korps Leder

1973-1974

Ole

Borge

01 Formann

Johansen

Gade

02 Nestformann

Johansen

Gade

03 Sekretær

Karin

Egeberg

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Kåre

Jacobsen

06 Vara

Hans

Skovly

06 Vara

Gudrun

Berg

07 Styremedlem uniform

Finn

Abrahamsen

08 Korps Leder

1974-1975

Ole

Borge

01 Formann

Brit

Eriksen

02 Nestformann

Knut

Næss

03 Sekretær

Kjell

Davidsen

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Kåre

Jacobsen

06 Vara

Einar

Johansen

06 Vara

Gudrun

Berg

07 Styremedlem uniform

Kjell

Davidsen

08 Korps Leder

1975-1976

Ole

Borge

01 Formann

Brit

Eriksen

02 Nestformann

Knut R

Næss

03 Sekretær

Kjell

Davidsen

04 Kasserer

Rolf

Hansen

05 Materialansvarlig

Kjell

Olsen

06 Vara

Einar

Johansen

06 Vara

Gudrun

Berg

07 Styremedlem uniform

Kjell

Hansen

08 Korps Leder

1976-1977

Ole

Borge

01 Formann

Reidun

Weie

02 Nestformann

Knut R

Næss

03 Sekretær

Kjell

Davidsen

04 Kasserer

Karin

Dahlen

06 Vara

Brit

Eriksen

06 Vara

Gudrun

Berg

07 Styremedlem uniform

Rolf

Hansen

08 Korps Leder

1977-1978

Arne

Jørgensen

01 Formann

Ingrid

Johansen

02 Nestformann

Knut R

Næss

03 Sekretær

Kjell

Davidsen

04 Kasserer

Kjell

Olsen

05 Materialansvarlig

Karin

Dahlen

06 Vara

Brit

Eriksen

06 Vara

Reidun

Weie

07 Styremedlem uniform

Harald B

Johansen

08 Korps Leder

Rolf

Hansen

09 Noteforvalter

1978-1979

Arne

Jørgensen

01 Formann

Ingrid

Johansen

02 Nestformann

Kjell

Davidsen

03 Sekretær

Kari

Kristiansen

04 Kasserer

Kjell

Olsen

05 Materialansvarlig

Rolf

Hansen

06 Vara

Eva

Olausen

06 Vara

Reidun

Weie

07 Styremedlem uniform

Oddvar

Brown

08 Korps Leder

1979-1980

Tore

Møller

01 Formann

Kari

Kristiansen

02 Nestformann

Kari

Kristiansen

03 Sekretær

Inger

Brown

04 Kasserer

Kjell

Olsen

05 Materialansvarlig

Eva

Olausen

06 Vara

Åge

Svanberg

06 Vara

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Jan Sten

Gustavsen

07 Styremedlem finans

Rolf

Hansen

07 Styremedlem juniorkorps

Astri

Jacobsen

07 Styremedlem uniform

Oddvar

Brown

08 Korps Leder

1980-1981

Tore

Møller

01 Formann

Kari

Kristiansen

02 Nestformann

Kari

Kristiansen

03 Sekretær

Inger

Brown

04 Kasserer

Erling

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Per G

Hem

06 Vara

Åge

Svanberg

06 Vara

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Jan Sten

Gustavsen

07 Styremedlem finans

Rolf

Hansen

07 Styremedlem juniorkorps

Astri

Jacobsen

07 Styremedlem uniform

Oddvar

Brown

08 Korps Leder

1981-1982

Tore

Møller

01 Formann

Kåre

Kristiansen

03 Sekretær

Inger

Brown

04 Kasserer

Erling

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Per G

Hem

06 Vara

Arne

Olsen

06 Vara

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Astri

Jacobsen

07 Styremedlem drill

Jan Sten

Gustavsen

07 Styremedlem finans

Brit

Rønning

07 Styremedlem juniorkorps

Kåre

Sundbø

08 Korps Leder

1982-1983

Rolf Erik

Kristiansen

01 Formann

Kjell

Davidsen

02 Nestformann

Brit

Rønning

03 Sekretær

Inger

Brown

04 Kasserer

Erling

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Bente

Larsen

06 Vara

Sven Erik

Lundh

06 Vara

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Astri

Jakobsen

07 Styremedlem drill

Jan Sten

Gustavsen

07 Styremedlem finans

Per

Skjærven

07 Styremedlem Juniorkorps

Kåre

Sundbø

08 Korps Leder

1983-1984

Rolf Erik

Kristiansen

01 Formann

Kjell

Davidsen

02 Nestformann

Brit

Rønning

03 Sekretær

Berit

Bugsett

04 Kasserer

Erling

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Bente

Larsen

06 Vara

Inger

Brown

06 Vara

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Astri

Jacobsen

07 Styremedlem drill

Sven Erik

Lundh

07 Styremedlem finans

Per

Skjærven

07 Styremedlem juniorkorps

Kåre

Sundbø

08 Korps Leder

1984-1985

Tore

Møller

01 Formann

Brit

Rønning

03 Sekretær

Berit

Bugsett

04 Kasserer

Erling

Kristiansen

05 Materialansvarlig

Kjell

Davidsen

07 Styremedlem arrangementer

Astri

Jacobsen

07 Styremedlem drill

Sven Erik

Lundh

07 Styremedlem finans

Vivi

Karlsson

07 Styremedlem juniorkorps

Kåre

Sundbø

08 Korps Leder

1985-1986

Tore

Møller

01 Formann

Kjell

Davidsen

02 Nestformann

Åge

Bøhmer

03 Sekretær

Berit

Bugsett

04 Kasserer

Renny

Bøhmer

05 Materialansvarlig

Brit

Eriksen

06 Vara

Anne Lise

Gjermundsen

06 Vara

Børre

Gether

07 Styremedlem finans

Vivi

Karlsson

07 Styremedlem juniorkorps

Kåre

Sundbø

08 Korps Leder

1986-1987

Ole

Borge

01 Formann

Tore

Møller

02 Nestformann

Liv

Holtan

03 Sekretær

Gunnar

Larsen

04 Kasserer

Renny

Bøhmer

05 Materialansvarlig

Brit

Eriksen

06 Vara

Bjørg

Sundbø

06 Vara

Børre

Gether

07 Styremedlem arrangementer

Børre

Gether

07 Styremedlem finans

Liv

Kimbell

07 Styremedlem juniorkorps

Per

Skjærven

08 Korps Leder

1987-1988

Tore

Møller

01 Formann

Renny

Bøhmer

02 Nestformann

Liv

Holtan

03 Sekretær

Liv

Holtan

04 Kasserer

Renny

Bøhmer

05 Materialansvarlig

Terje

Fosse

07 Styremedlem arrangementer

??

??

07 Styremedlem finans

Steinar

Olsen

08 Korps Leder

1988-1989

Johnny

Abrahamsen

01 Formann

Renny

Bøhmer

02 Nestformann

Petter

Kvamme

03 Sekretær

Kathe

Kristiansen

04 Kasserer

Renny

Bøhmer

05 Materialansvarlig

Terje

Fosse

07 Styremedlem arrangementer

 

 

07 Styremedlem finans

Steinar

Olsen

10 Musikkdriftsansvarlig

1989-1990

Michael

Kimbell

01 Formann

Dag

Styrvold

02 Nestformann

Petter

Kvamme

03 Sekretær

Kathe

Kristiansen

04 Kasserer

Roar Nor

Henriksen

05 Materialansvarlig

Turid

Haugen

07 Styremedlem drill

Dag

Styrvold

07 Styremedlem hovedkorps

Gunnar

Jørgensen

07 Styremedlem juniorkorps

Johnny

Abrahamsen

10 Musikkdriftsansvarlig

Hans Jørgen

Ormar

11 Hovedtillitsvalgt

1990-1991

Michael

Kimbell

01 Leder

Bjørn Melum

Nilssen

03 Sekretær

Christin

Nilsen

04 Kasserer

Roar Nor

Henriksen

05 Materialansvarlig

Ernst

Nielsen

07 Styremedlem finans

Dag

Styrvold

07 Styremedlem hovedkorps

Inger Lise

Klockmann

07 Styremedlem juniorkorps

Johnny

Abrahamsen

10 Musikkdriftsansv. -> 2/91

Steinar

Olsen

10 Musikkdriftsansv. 2/91 ->

Elin

Fosse

11 Hovedtillitsvalgt

1991-1992

Michael

Kimbell

01 Leder

Bjørn Melum

Nilssen

02 Nestleder

Bjørn Melum

Nilssen

03 Sekretær

Kathe

Kristiansen

04 Kasserer

Roar Nor

Henriksen

05 Materialansvarlig

Terje

Fosse

07 Styremedlem finans

Randi

Milett

07 Styremedlem hovedkorps

Frank

Johannessen

07 Styremedlem juniorkorps

Sigbjørn

Østad

11 Hovedtillitsvalgt

1992-1993

Michael

Kimbell

01 Leder

Dag

Styrvold

03 Sekretær

Kathe

Kristiansen

04 Kasserer

Bjørn Melum

Nilssen

05 Materialansvarlig

Roy

Kjønnerød

07 Styremedlem finans

Roar Nor

Henriksen

07 Styremedlem hovedkorps

Hilde

Olafsen

07 Styremedlem juniorkorps

Hege

Styrvold

11 Hovedtillitsvalgt

1993-1994

Michael

Kimbell

01 Leder

Kirsti Veløy

Nadim

03 Sekretær

Frank

Johannessen

05 Materialansvarlig

Roy

Kjønnerød

07 Styremedlem finans

Roar Nor

Henriksen

07 Styremedlem hovedkorps

Eidi Weie

Strid

07 Styremedlem juniorkorps

Eva

Milett

11 Hovedtillitsvalgt

Petter

Kristiansen

12 Nesttillitsvalgt

1994-1995

Roar Nor

Henriksen

01 Leder

Kirsti Veløy

Nadim

03 Sekretær

Ole Johnny

Andersson

05 Materialansvarlig

Unni

Sørensen

07 Styremedlem finans

Eidi Weie

Strid

07 Styremedlem hovedkorps

Morten

Hem

07 Styremedlem juniorkorps

Kim Roger

Larsen

11 Hovedtillitsvalgt

1995-1996

Tone

Vikholt

01 Leder

Kirsti Veløy

Nadim

03 Sekretær

Egil

Larsen

05 Materialansvarlig

Unni

Sørensen

07 Styremedlem  Finans

Morten

Hem

07 Styremedlem hovedkorps

Odd Willie

Hansen

07 Styremedlem juniorkorps

1996-1997

Anne

Aarøe

01 Leder

Iren

Gürrich

03 Sekretær

Unni

Sørensen

05 Materialansvarlig

Terje

Arnesen

07 Styremedlem finans

Morten

Hem

07 Styremedlem hovedkorps

Espen

Nadim

07 Styremedlem juniorkorps

1997-1998

Anne

Aarøe

01 Leder

Eidi Weie

Strid

03 Sekretær

Terje Vardenær

Arnesen

04 Kasserer

Unni

Sørensen

05 Materialansvarlig

Kåre

Olafsen

07 Styremedlem finans

Oddvar

Larsen

07 Styremedlem hovedkorps

Donna

Larsen

07 Styremedlem juniorkorps

1998-1999

Geir

Ellefsen

01 Leder

Odd Willie

Hansen

03 Sekretær

Terje Vardenær

Arnesen

04 Kasserer

Unni

Sørensen

05 Materialansvarlig

Kåre

Olafsen

07 Styremedlem finans

Reidun

Evensen

07 Styremedlem hovedkorps

Donna

Larsen

07 Styremedlem juniorkorps